Üyelik Girişi
M. Zühdü Bilgi Hattı
Site Haritası
Takvim
Muhammed Zühdü(KS)

Anasayfa

AHMEDİ MÜŞTAKİ (KS) EFENDİ HAZRETLERİ BU HAFTA CUMA NAMAZINI KULA AHMET KILIÇ CAMİİ ŞERİFİNDE İHVAN İLE BİRLİKE EDA ETTİ - Hayırlı mübarek cuma gününde; Kula ilçemizde bulunan ihvan Cenabı Hakkın sevgisine ve Hazreti Rasülü Muhammed Mustafa (SAV)in övgüsüne mazhar olan Ahmedi Müştaki (KS) Efendi Hazretlerinin ziyaretinden büyük memnuniyet ve onur duyduklarını belirttiler.
AHMEDİ MÜŞTAKİ (KS) HAZRETLERİ BU HAFTA CUMA NAMAZINI KALABALIK BİR İHVAN İLE BİRLİKTE İZMİR -BERGAMA OVASI AHMEDİ M. CAMİİNDE EDA ETTİ.
AHMEDİ MÜŞTAKİ (KS) HAZRETLERİ BU HAFTA CUMA NAMAZINI KALABALIK BİR İHVAN İLE BİRLİKTE KÜLLİYEMİZİN BULUNDUĞU MANİSA MERKEZE BAĞLI RECEPLİ KÖYÜ CAMİİNDE EDA ETTİ. Manisa Merkeze bağlı Recepli Köyü sakinleri bu cuma muhterem bir misafirini ağırlama şerefine erdi. Kendi köylerindeki Külliyede türbesi bulunan Merhum ve Mağfur Muhammed Zühdü KS Efendinin oğlu olan zahiri ve batını ilimlerde bir derya olan muhterem konukları Ahmedi Müştaki Hazretleri (KS) idi.
Kandil Mesajı; Mevlit Kandili, Kur’an-ı Kerimde ‘’Âlemlere rahmet olarak gönderildiği’’(Enbiya,107) beyan buyrulan Hz. Muhammed(SAV) ‘in doğumuyla varlık âlemini şereflendirdiği çok müstesna bir gecedir. Peygamberimiz Mekke şehrinde M.571 yılı rastlayan Rebiyyülevvel ayının 12. günü (Pazartesi günü) sabaha doğru doğmuş, böylece dünya asırlardır beklediği kurtarıcısına kavuşmuştur.
Manisa Merkeze bağlı KOLDERE KASABASI sakinleri bu cuma muhterem bir misafirini ağırlama şerefine erdi. Konukları Ahmedi Müştaki Hazretleri (KS) idi. O öyle bir zattı ki Cenabı Hakkın sevgisine, Hz. Muhammed Mustafa (SAV) nin övgüsüne mazhar olmuştu.
AHMEDİ MÜŞTAKİ (KS) HAZRETLERİ BU HAFTA CUMA NAMAZINI KALABALIK BİR İHVAN İLE BİRLİKTE MANİSA MERKEZE BAĞLI KARAYENİCE KÖYÜ CAMİİNDE EDA ETTİ. 27.01.2012 ---VİDEO İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ---
AHMEDİ MÜŞTAKİ (KS) HAZRETLERİ BU HAFTA CUMA NAMAZINI KALABALIK BİR İHVAN İLE BİRLİKTE MANİSA MERKEZE BAĞLI HALITLI KÖYÜ CAMİİNDE EDA ETTİ. Video <<--izlemek için başlığa veya yandaki fotoya tıklayınız. ----->>
Ahmedi Müştâki (Kuddise Sirruhu) efendimizle kardeşlerimizin her cuma farklı camiilerde sürdürdüğü Cuma namazını eda etmek üzere bu hafta da Siyekli Köyü Camiine gittiler. Cuma namazına müteakip ihvana, Ahmed-i Müştakî efendimizle musahafa etmek ve el öpmek nasip oldu. Mübarek olsun... VİDEO GÖRÜNTÜLERİ EKLENMİŞTİR. İZLEYİN.....
... 25 ...

Diyanet Radyo Dinle   MANİSA İL İLÇE VE KÖYLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ
Her Hakkı mahfuzdur.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret252361
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.54595.5682
Euro6.38556.4111
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 25° 16°
Banka Hesabımız

   Manisa İl, İlçe ve Köyleri Dayanışma Derneği 

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI

MANİSA ŞUBESİ 

HESAP NO

962136-1

IBAN NO

TR09 0020 6000 6400 9621 3600 01

Bağış Kabulü
 www.muhammedzuhdu.org
Ya Allah (cc) Ya Resul (sav)
Bayrağımız