Üyelik Girişi
M. Zühdü Bilgi Hattı
Site Haritası
Takvim
Muhammed Zühdü(KS)

Anasayfa

AHMEDİ MÜŞTAKİ (KS) HAZRETLERİ İLE CUMA NAMAZI DEMİRCİ REİSLER CAMİİ - 09.03.2012
Gördes ilçemize bağlı Çiğiller Köyünde ihvan çok kalabalık bir cemaat ile bu cuma muhterem bir misafirini ağırlama şerefine erdi. Konukları Ahmedi Müştaki Hazretleri (KS) idi. O öyle bir zattı ki Cenabı Hakkın sevgisine, Hz. Muhammed Mustafa (SAV) nin övgüsüne mazhar olmuştu. --VİDEO EKLENMİŞTİR.
Rasûlüllah sallallâhü aleyhi ve sellemin sırtında bulunan Mühr-ü şerifin içinde olan üç satırın her biri, bir rivayet üzere yazılmıştır.
AHMEDİ MÜŞTAKİ (KS) EFENDİ HAZRETLERİ BU HAFTA CUMA NAMAZINI KULA AHMET KILIÇ CAMİİ ŞERİFİNDE İHVAN İLE BİRLİKE EDA ETTİ - Hayırlı mübarek cuma gününde; Kula ilçemizde bulunan ihvan Cenabı Hakkın sevgisine ve Hazreti Rasülü Muhammed Mustafa (SAV)in övgüsüne mazhar olan Ahmedi Müştaki (KS) Efendi Hazretlerinin ziyaretinden büyük memnuniyet ve onur duyduklarını belirttiler.
AHMEDİ MÜŞTAKİ (KS) HAZRETLERİ BU HAFTA CUMA NAMAZINI KALABALIK BİR İHVAN İLE BİRLİKTE İZMİR -BERGAMA OVASI AHMEDİ M. CAMİİNDE EDA ETTİ.
AHMEDİ MÜŞTAKİ (KS) HAZRETLERİ BU HAFTA CUMA NAMAZINI KALABALIK BİR İHVAN İLE BİRLİKTE KÜLLİYEMİZİN BULUNDUĞU MANİSA MERKEZE BAĞLI RECEPLİ KÖYÜ CAMİİNDE EDA ETTİ. Manisa Merkeze bağlı Recepli Köyü sakinleri bu cuma muhterem bir misafirini ağırlama şerefine erdi. Kendi köylerindeki Külliyede türbesi bulunan Merhum ve Mağfur Muhammed Zühdü KS Efendinin oğlu olan zahiri ve batını ilimlerde bir derya olan muhterem konukları Ahmedi Müştaki Hazretleri (KS) idi.
Kandil Mesajı; Mevlit Kandili, Kur’an-ı Kerimde ‘’Âlemlere rahmet olarak gönderildiği’’(Enbiya,107) beyan buyrulan Hz. Muhammed(SAV) ‘in doğumuyla varlık âlemini şereflendirdiği çok müstesna bir gecedir. Peygamberimiz Mekke şehrinde M.571 yılı rastlayan Rebiyyülevvel ayının 12. günü (Pazartesi günü) sabaha doğru doğmuş, böylece dünya asırlardır beklediği kurtarıcısına kavuşmuştur.
Manisa Merkeze bağlı KOLDERE KASABASI sakinleri bu cuma muhterem bir misafirini ağırlama şerefine erdi. Konukları Ahmedi Müştaki Hazretleri (KS) idi. O öyle bir zattı ki Cenabı Hakkın sevgisine, Hz. Muhammed Mustafa (SAV) nin övgüsüne mazhar olmuştu.
... 25 ...

Diyanet Radyo Dinle   MANİSA İL İLÇE VE KÖYLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ
Her Hakkı mahfuzdur.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret256004
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.36725.3887
Euro6.07136.0956
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 14° 9°
Banka Hesabımız

   Manisa İl, İlçe ve Köyleri Dayanışma Derneği 

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI

MANİSA ŞUBESİ 

HESAP NO

962136-1

IBAN NO

TR09 0020 6000 6400 9621 3600 01

Bağış Kabulü
 www.muhammedzuhdu.org
Ya Allah (cc) Ya Resul (sav)
Bayrağımız